Witaj!

Nazywam się Patrycja Marciniak

Jestem założycielką firmy IRBK GROUP oraz autorką elektronicznych poradników (e-book) o tematyce biznesowej dla branży kosmetycznej.

Z wykształcenia jestem kosmetologiem i dyplomowanym trenerem rozwoju osobistego, posiadam również tytuł dyplomowanego Project Manager. Mam wieloletnie doświadczenie jako Sales Manager, Key Account Manager, Trener oraz Wykładowca. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i warsztatach specjalistycznych, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Pracowałam dla wiodących firm dystrybucyjnych w Polsce jako kierownik działu szkoleń, gdzie stawiałam na najwyższą jakość merytoryczną pracy podległego zespołu; organizowanych szkoleń, warsztatów oraz konferencji. Współtworzyłam wizerunek na polskim rynku profesjonalnych marek kosmetycznych takich jak ANUBIS, [ comfort zone ], MARIA GALLAND, SKEYNDOR, KURLAND, KLAPP Cosmetics oraz luksusowej marki INGRID MILLET. Ponadto jestem autorką licznych artykułów o tematyce Kosmetologicznej i biznesu kosmetycznego na łamach Beauty Forum, oraz współautorką podręcznika dla Kosmetyczek i Kosmetologów „KOSMETOLOGIA I TRĄDZIK POSPOLITY” (pod nazwiskiem Musiak).

IRBK GROUP istnieje od marca 2016 roku i powstała w odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby Kosmetyczek i Kosmetologów, pracujących w branży kosmetycznej lub prowadzących biznes kosmetyczny. Podczas szkoleń biznesowych i kursów kosmetycznych zarówno ja, jak i moi współpracownicy, pracujemy wyłącznie na autorskich programach szkoleniowych. Prowadząc szkolenia biznesowe, stwarzam przyjazną atmosferę, prowadząc je w połączeniu z elementami coachingu i przekazując wiedzę w przystępny sposób.

Nie jest ważne, czy jesteś właścicielem Gabinetu Kosmetologicznego, czy jego Pracownikiem, zawsze warto dbać o swój stały rozwój i doskonalenie umiejętności, to jest klucz do Twoich sukcesów zawodowych. Dobry trening i warsztaty zapewnią Ci stabilność finansową i będą generować większe zyski, dlatego warto inwestować w siebie i pogłębianie wiedzy. Można inwestować ogromne pieniądze w wystrój Gabinetu, w jego wyposażenie i udogodnienia dla jego Klientów, lecz jeśli nie będziemy doskonale przygotowani zarówno merytorycznie jak i sprzedażowo, piękne wnętrza nie zdadzą egzaminu. Kosmetologia to taka dziedzina, w której liczą się przede wszystkim umiejętności, wiedza i stały rozwój.

Instytut Rozwoju Biznesu Kosmetycznego, w skrócie IRBK GROUP, jest również dostawcą urządzeń, wyposażenia, środków do dezynfekcji i sterylizacji oraz preparatów kosmetycznych.

Ponadto specjalizuje się w usługach marketingowych oraz konsultingowych dla biznesu kosmetycznego. Organizuje szkolenia biznesowe oraz kosmetyczne w następującym obszarze:

Szkolenia zamknięte na zlecenie oraz opieka po szkoleniach

Doradztwo w obszarze stworzenia oferty zabiegowej i sprzedażowej

Audyt sprzedaży

Poszukiwanie i rekrutacja pracowników

Poradnictwo w doborze aparatury i marek profesjonalnych

Zarządzanie nowo powstałym Gabinetem Kosmetologicznym / Day Spa / SPA do momentu wyłonienia lidera zespołu lub Managera.


Kto tworzy nasz zespół?

Kosmetolog i dyplomowany Trener Rozwoju Osobistego. Koordynator szkoleń z wieloletnim doświadczeniem. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i warsztatach specjalistycznych, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, jako Wykładowca i Trener. Obecnie wykładowca w WSIiZ w Warszawie oraz właściciel INSTYTUCJI SZKOLENIOWEJ IRBK.

Specjalizuje się w szkoleniach biznesowych, prowadzi kursy kosmetyczne.